De dorpskerk van Wilp verdient uw steun!

De dorpskerk van Wilp behoort tot de oudste kerken van Nederland en staat al vele eeuwen in het hart van Wilp te stralen. Maar het is niet vanzelfsprekend dat dit in de toekomst zo zal blijven.

De Protestantse Gemeente Wilp is op 1 januari 2021 gefuseerd met Klarenbeek en Voorst. Als gevolg van deze fusie heeft de Protestantse Gemeente het eigendom van het kerkgebouw overgedragen. De stichting Behoud Dorpskerk Wilp is de nieuwe eigenaar van het gebouw.

Word vrijwilliger!

De stichting Behoud Dorpskerk Wilp draait volledig op vrijwilligers en wij zijn op zoek naar mensen die ons team willen versterken. Meld je aan via
welkom@dorpskerkwilp.nl.

Het werk wordt door de stichting gepland en op basis van beschikbaarheid over de vrijwilligers verdeeld. Je hebt dus geen verplichting en blijft baas over jouw eigen tijd. We zoeken vrijwilligers voor de volgende clusters:

  • Groen – onderhoud van het groen rondom de kerk
  • Techniek – beheer van verwarming, verlichting  beeld, geluid en internet
  • Facilitair – ontvangst gasten en barbediening
  • Onderhoud – timmerman, elektricien, stukadoor en schilder voor klein onderhoud
  • Rommelmarkt – sorteren en verkopen van aangeboden spullen, op- en afbouw van de markt

Steun de kerk financieel!

De stichting heeft tot taak om het monumentale kerkgebouw in stand te houden en aan de volgende generatie door te geven. Om het onderhoud te kunnen bekostigen, genereren we inkomsten door het organiseren van een jaarlijkse rommelmarkt en brocante en het verhuren van het kerkgebouw voor feesten, evenementen, trouwerijen en concerten.

Daarnaast heeft de stichting een maatschappelijke opdracht. Wij willen het gebouw weer met het dorp en haar omgeving verbinden. Dit doen we door een podium te bieden aan bijeenkomsten van dorpsgenoten en uitvoeringen van plaatselijke verenigingen en de basisschool.

Particulieren kunnen zich aanmelden als donateur via een eenmalige of jaarlijkse gift. Bedrijven en verenigingen kunnen vriend van de kerk worden. Klik op een van onderstaande buttons om donateur of vriend te worden en steun de Dorpskerk van Wilp.

Stuur een bericht

© 2024 Dorpskerk Wilp | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Privacy verklaring | Grafisch ontwerp Thumbs Up | Technische realisatie Sieronline B.V.